Menu
Sepetiniz
Yerli Üretim
Güvenli Alışveriş
Ödeme Koruma

SİLİFOZ KİREÇ ÖNLEYİCİ

SİLİFOZ KİREÇ ÖNLEYİCİ
En Çok Satan
SİLİFOZ KİREÇ ÖNLEYİCİ
17,00TL
Vergiler Hariç: 17,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: STK-0111
  • Weight: 0.50kg

SİLİFOZ KİREÇ ÖNLEYİCİ

Silifoz, yüksek derecede saflıkta olup oldukça zayıf bir çözünürlüğe sahip camsı polifosfat silikat bileşiminden oluşmaktadır. Sudaki pası ve kireci temizleyerek kullanılan suyu yumuşatır ve daha kaliteli su içme olanağı sunar. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve su arıtma cihazlarının bağlantı girişlerine takılan kapsüllere konur, eksilen miktar kadar tamamlanır.

SİLİFOZ KİREÇ ÖNLEYİCİ ÖZELLİKLERİ

Silifoz içme suyu ve endüstriyel su tesisatlarınız için güvenilir ve ekonomik su şartlandırma sistemidir.
Silifoz tüm metal yüzeylerde, krozyon, pas ve kireç taşı oluşumunu önler.
Silifoz suyun içinde dolaştığı metalin yüzey alanını çok ince ama inceliğine rağmen sağlam bir fosfat filmi şeklinde kaplar ve metalle suyun temasını keser.
Sert suların yol açtığı kireç ve korozyon problemlerini giderme amacıyla kullanılır.
Eski borulardaki mevcut kireç birikintilerini, kireç ve pas tabakalarını kısmen de olsa yavaş yavaş çözer.
Suda çözünen 2-3 ppm Fosfat molekülleri suda bulunan ve kalıcı sertliği oluşturan kalsiyum karbonat ve magnezyum karbonatın kireç taşı şeklinde su dolaşım sistemine çökmemesini sağlar.
Silifoz, yüksek saflıkta ve oldukça zayıf bir çözünürlüğe sahip camsı polifosfat silikat bileşiminden oluşur.
Çeşitli kapasitelerdeki dağıtıcı filtre kapları ile uygulama yapılır.

SİLİFOZ KİREÇ ÖNLEYİCİ KULLANIM ALANLARI


· Silifoz sistemler otellerde, konutlarda, iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda içme suyu şartlandırılmasını gerçekleştirmek amacıyla kullanılmaktadır.

· Silifoz sisteminden küçük ve orta ölçekteki sanayi tesisleri için soğutma sistemlerinde, basınçlı kazanlarda ve makine soğutma ekipmanlarında kullanılan suların kireçten arınması işlemlerinde de yararlanılmaktadır.

UYGULAMA

Silifoz Çeşitli kapasitelerdeki filtre kapları aracılığıyla uygulama yapılır. Filtre kapları, neredeyse tüm su sistemlerine takılır. Ayriyetten bir elektrik tesisatına gerek yoktur ve hemen hemen hiçbir bakım gerektirmez. Silifoz filtre kabının içinde bulunan kürelerin 1/3  kısmı bittikçe ilave yapılmalıdır. Cihazın kurulmuş olduğu sistemin kendine has su tüketim oranlarına göre bu süre artar veya azalabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.