Menu
Sepetiniz
Yerli Üretim
Güvenli Alışveriş
Ödeme Koruma

YERLİ METAL BASINÇ DENGE TANKI 2,2 GALON 8 LİTRE

YERLİ METAL BASINÇ DENGE TANKI 2,2 GALON 8 LİTRE
YERLİ METAL BASINÇ DENGE TANKI 2,2 GALON 8 LİTRE
1.212,03TL
Vergiler Hariç: 1.010,03TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: 3-RY-TPAE-2,2

HFT METAL BASINÇ DENGE TANKI 8,3 LİTRE 2,2 GALON

HFT tanklar, arıtma sisteminin musluğunun açılmasıyla birlikte sistemli ve sürekli su akışını gerçekleştirmek için tasarlanmıştır ve Ters Ozmoz (Reverse Osmosis) su arıtma sistemlerinde kullanılır.

Tankın dış, epoksi astarlama üzerine yapılan beyaz renk iki parçalı poliüretan boya korumasına sahiptir.

Sudaki kirletici etkenlerden korunmak amacıyla kapalı, paslanmaz yapıda çelik gövde ve bağlantılı olarak NSF standart 58 kontrolleri altında üretimi gerçekleştirilmektedir.

Metal diyafram tipindeki genleşme tankı tasarımı sistemli ve istikrarlu su akışını gerçekleştirir . Metal gövde plastik gövdeye kıyasla basınca karşı daha dayanıklı yapıya sahiptir. Metalin düşük moleküler gözenekteki havanın basınç kaybını önler.

İçeriden O-ring'li pirinç sübap hava girişinden hava kaçırmasını engeller. Pürüzsüz yapısıyla iç havalandırma başlığı diyaframı hasardan korur.

Özel işlemlerden geçmiş olan yüksek kaliteye sahip butil (kauçuk yapışkan) diyafram, suda koku ve tada neden olmayan su haznesidir.

NSF (National Sanitation Foundation) olarak tanınan ve Amerika'da Ulusal halk sağlığı ve çevre standartlarının geliştirilmesi, ürün belgelendirme işlemleri , denetim, test, risk ve eğitim yönetimi hizmetleri sağlayan yetkili küresel bir bağımsız en üst otorite, kamu sağlığı ve çevre kuruluşunca da onaylanmıştır.

Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü 'nünde onayladığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından da İçme Suyu Güvenliği ve Arıtımı amacıyla sertifikalandırılmıştır.

IAMPO (Uluslararası Sıhhi Tesisat ve Mekanik Görevlileri Birliği) sertifikasını bünyesinde barındıran bir üründür.

CE Belgesine sahiptir. (CE, belgesi, ürünlerin, amacına uygun kullanılması durumunda  can ve mal güvenliği, bitki ve hayvan varlığı ile çevre dostu, diğer bir ifadeyle ürünün güvenilir bir ürün olduğunu gösteren işarettir.)

Kapasite brüttür ve tüm basınç denge tankları için %25 basınç boşluğu bırakılır.

Biçimsel Özellikler
Garanti 24 ay
Tank Paslanmaz Çelik
Ürün Ölçüleri G-D-Y
Ağırlık 2,8 kg
Teknik Özellikler
Bağlantı Çapı 3/4" Dış Dişli
Tank Kapasitesi 2,2 gal - 8,3 lt
Diyafram Basıncı 7 psi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.