Menu
Sepetiniz

Elek Filtreler

Elek Filtreler

Su Eleği, Kirli Suyu arıtmak için bir Filtrasyon Ortamı kullanır. Çalışması için bir filtrasyon ortamı sağlanmalı ve kirli suyu giriş portundaki bir Sıvı borusuna almalıdır. Çıkış yuvasındaki sıvı borusuna su verecektir. Dahili deposu dolduğunda zemine kir bırakır.
Su Eleği su sıcaklığını değiştirmez.

Kullanım

Su çok önemli bir kaynak olduğu için Su Eleği çok yardımcı bir araçtır. Bir koloninin karbon sıyırıcı veya Lavabo gibi yapıları işlem sırasında temiz su kaybetmeden, çok daha az önemli bir kaynak olan ve elde edilmesi daha kolay olan filtrasyon ortamını tüketerek çalıştırmasını sağlar. 

İpuçları

Su Eleği Filtrasyon Ortamının dışındaysa, Emme Borusundan herhangi bir sıvı almayı durduracaktır. Su Eleği temiz su ve tuzlu sudan zarar görmez. Sıcaklığını değiştirmeden basitçe geçer. Su Eleği suyun içerdiği mikropları temizlemeyecektir. Bu nedenle atık suyu ve ana su kaynağınızı ayrı sistemlerde tuttuğunuzdan emin olun. Mikroplar bir elek içine girdiğinde çoğalırlar ve gelecekteki su çıkışı mikroplarla kirlenir.
Elek Filtrelerin bilinçli bir şekilde kullanımıyla birlikte daha sağlıklı su kullanımı elde edeceksiniz. Su Arıtmalar olarak birbirinden kaliteli elek filtre çeşitlerini size sunuyoruz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.