Menu
Sepetiniz

Kimyasallar & Mineraller

Havuz Kimyasalları, Dezenfektanlar, Yosun Önleyiciler, pH Ayarlayıcılar, Arıtım Mineralleri, Filtreler ve Dolgu Malzemeleri

ORP KALİBRASYON SIVISIORP kalibrasyon sıvısı aracılığıyla ORP kontrollü klorlama cihazlarının kalibrasyonunu gerçekleştirip doğru ölçüm sonuçları alabilirsiniz...
238,65TL
Vergiler Hariç:202,24TL
pH KALİBRASYON SIVISIpH 4, pH 7 ve pH 10 kalibrasyon sıvısı aracılığıyla cihazlarınızın dozaj pompalarınızın kalibrasyonunu gerçekleştirip doğru ölçüm sonuçları alabilirsiniz...
204,56TL
Vergiler Hariç:173,35TL
ANTRASİT FİLTRASYON MEDYASIAntrasit, multimedya kum filtrelerinde üst katman filtrasyon minerali olarak kullanılan doğal bir mineraldir. Antrasit özgül ağırlığı kuars kuma göre daha düşük olmasından dolayı multimedya filtrelerin ters yıkaması sonrasında en üst katmanında kalabilmektedir. Antrasit, t..
60,38TL
Vergiler Hariç:51,17TL
ANYONİK POLİELEKTROLİT - AGROFLOK FİLTRASYON MEDYASIAtık su arıtma sistemlerinde koagülant ( pıhtılaştırma ) işleminden sonraki aşamada yumaklaştırma işlemini gerçekleştirir. Kimyasal atık su arıtma tesislerinde atığın cinsine bağlı olarak su ile çözelti yapılarak anyonik polielektrolit tatbik edilm..
306,83TL
Vergiler Hariç:260,03TL
AQUMANDİX FİLTRASYON MEDYASIAquamandix filtrasyon Minerali, su arıtma sistemlerinde demir ve mangan arıtımı için kullanılan mangandioksit formunda katalitik bir mineraldir. Aqua-mandix tamamen doğal bir malzemedir, katkı maddesi içermez. Suda çözünmüş halde bulunan demir ve manganın tek bi..
174,78TL
Vergiler Hariç:148,12TL
AE-FE-MN FİLTRASYON MEDYASIArsenik, demir ile birleşmesinden sonra  metallere karşı çekiciliği olan AS-FE-MN medyası tarafından tutulur. Suda demir bulunmuyor ise arseniğin demir ile birleşmesi için suya demir klorür katılır. Sudaki arsenik oranının yüksek olması durumunda demir klorü..
127,11TL
Vergiler Hariç:107,72TL
BİRM FİLTRASYON MEDYASIDemir mangan arıtım mineraliBirm bir filtrasyon medyasıdır. Genellikle demir ve mangan bileşiklerinin giderilmesinde kullanılmaktadır.Ekonomik ve verimli bir granül içeren medyadır. Basınçlı filtrelerde kullanıldığı gibi yavaş kum filtrelerinde de kullanılır.Birm medyası katal..
190,66TL
Vergiler Hariç:161,58TL
DOLOMİT pH YÜKSELTME FİLTRASYON MEDYASIAsidik suların pH değerinin yükseltilmesi ve az miktar limite sahip demirin alınması amacıyla kullanılır. Suyun mineral ile teması esnasında serbest karbondioksit alınır ve çözünen kalsiyum sertliğin artmasına sebep olabilir. Ayrıca filtre görevi de gören çok a..
19,07TL
Vergiler Hariç:16,16TL
JACOBİ COCONUT BAZLI AKTİF KARBONAktif karbon, absorbsiyon kapasite miktarı yüksek fizikokimyasal arıtma amacıyla kullanılan bir mineraldir. Aktif karbon minerali sularda; tat, tat, renk veren eriyik gazların, çözülmemiş organik ve organik olmayan kirliliklerin sudan uzaklaştırılması amacı..
190,66TL
Vergiler Hariç:161,58TL
JACOBİ KÖMÜR BAZLI AKTİF KARBONAktif karbon, absorbsiyon kapasite miktarı yüksek fizikokimyasal arıtma amacıyla kullanılan bir mineraldir. Aktif karbon minerali sularda; tat, tat, renk veren eriyik gazların, çözülmemiş organik ve organik olmayan kirliliklerin sudan uzaklaştırılması amacıyl..
127,11TL
Vergiler Hariç:107,72TL
PUROLITE MB400 MIX-PED REÇİNE FİLTRASYON MEDYASIPurolite MB400 Mix-ped Reçine, çok saf içerisinde silika barındırmayan minerallerinden arındırılan suyun üretimi içindir.PUROLITE MB400 tamamen rejenere edilmiş iki reçinenin karışımıyla elde edilir. H+ formunda kuvvetli bir asit jel katyon değiştirici..
361,15TL
Vergiler Hariç:361,15TL
QUARTZ KUM - ARITMA, AKVARYUM ve HAVUZ KUMU SiO2 bilinen ve  yaygın olarak rastlanan minerallerden biridir. Kuvars kumu yapı kimyasallarında, inşaat sektöründe epoksi işlemlerinde su artıma ve havuz gibi farklı sektörlerde kullanılır.QUARTZ KUM - ARITMA, AKVARYUM ve HAVUZ KUMU KULLANIM ALANLARI..
19,07TL
Vergiler Hariç:16,16TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.