Menu
Sepetiniz

Kimyasallar & Mineraller

Havuz Kimyasalları, Dezenfektanlar, Yosun Önleyiciler, pH Ayarlayıcılar, Arıtım Mineralleri, Filtreler ve Dolgu Malzemeleri

ORP KALİBRASYON SIVISI 475 20 ml ORP KALİBRASYON SIVISI 475 20 ml
En Çok Satan
ORP KALİBRASYON SIVISIORP kalibrasyon sıvısı aracılığıyla ORP kontrollü klorlama cihazlarının kalibrasyonunu gerçekleştirip doğru ölçüm sonuçları alabilirsiniz...
292,51TL
Vergiler Hariç:243,76TL
pH KALİBRASYON SIVISIpH 4, pH 7 ve pH 10 kalibrasyon sıvısı aracılığıyla cihazlarınızın dozaj pompalarınızın kalibrasyonunu gerçekleştirip doğru ölçüm sonuçları alabilirsiniz...
250,73TL
Vergiler Hariç:208,94TL
ANTRASİT FİLTRASYON MEDYASIAntrasit, multimedya kum filtrelerinde üst katman filtrasyon minerali olarak kullanılan doğal bir mineraldir. Antrasit özgül ağırlığı kuars kuma göre daha düşük olmasından dolayı multimedya filtrelerin ters yıkaması sonrasında en üst katmanında kalabilmektedir. Antrasit, t..
74,29TL
Vergiler Hariç:61,90TL
ANYONİK POLİELEKTROLİT - AGROFLOK FİLTRASYON MEDYASIAtık su arıtma sistemlerinde koagülant ( pıhtılaştırma ) işleminden sonraki aşamada yumaklaştırma işlemini gerçekleştirir. Kimyasal atık su arıtma tesislerinde atığın cinsine bağlı olarak su ile çözelti yapılarak anyonik polielektrolit tatbik edilm..
376,09TL
Vergiler Hariç:313,41TL
AQUMANDİX FİLTRASYON MEDYASIAquamandix filtrasyon Minerali, su arıtma sistemlerinde demir ve mangan arıtımı için kullanılan mangandioksit formunda katalitik bir mineraldir. Aqua-mandix tamamen doğal bir malzemedir, katkı maddesi içermez. Suda çözünmüş halde bulunan demir ve manganın tek bi..
215,04TL
Vergiler Hariç:179,20TL
AE-FE-MN FİLTRASYON MEDYASIArsenik, demir ile birleşmesinden sonra  metallere karşı çekiciliği olan AS-FE-MN medyası tarafından tutulur. Suda demir bulunmuyor ise arseniğin demir ile birleşmesi için suya demir klorür katılır. Sudaki arsenik oranının yüksek olması durumunda demir klorü..
156,39TL
Vergiler Hariç:130,33TL
BİRM FİLTRASYON MEDYASIDemir mangan arıtım mineraliBirm bir filtrasyon medyasıdır. Genellikle demir ve mangan bileşiklerinin giderilmesinde kullanılmaktadır.Ekonomik ve verimli bir granül içeren medyadır. Basınçlı filtrelerde kullanıldığı gibi yavaş kum filtrelerinde de kullanılır.Birm medyası katal..
234,59TL
Vergiler Hariç:195,49TL
DOLOMİT pH YÜKSELTME FİLTRASYON MEDYASIAsidik suların pH değerinin yükseltilmesi ve az miktar limite sahip demirin alınması amacıyla kullanılır. Suyun mineral ile teması esnasında serbest karbondioksit alınır ve çözünen kalsiyum sertliğin artmasına sebep olabilir. Ayrıca filtre görevi de gören çok a..
23,46TL
Vergiler Hariç:19,55TL
JACOBİ COCONUT BAZLI AKTİF KARBONAktif karbon, absorbsiyon kapasite miktarı yüksek fizikokimyasal arıtma amacıyla kullanılan bir mineraldir. Aktif karbon minerali sularda; tat, tat, renk veren eriyik gazların, çözülmemiş organik ve organik olmayan kirliliklerin sudan uzaklaştırılması amacı..
234,59TL
Vergiler Hariç:195,49TL
JACOBİ KÖMÜR BAZLI AKTİF KARBONAktif karbon, absorbsiyon kapasite miktarı yüksek fizikokimyasal arıtma amacıyla kullanılan bir mineraldir. Aktif karbon minerali sularda; tat, tat, renk veren eriyik gazların, çözülmemiş organik ve organik olmayan kirliliklerin sudan uzaklaştırılması amacıyl..
156,39TL
Vergiler Hariç:130,33TL
PUROLITE MB400 MIX-PED REÇİNE FİLTRASYON MEDYASIPurolite MB400 Mix-ped Reçine, çok saf içerisinde silika barındırmayan minerallerinden arındırılan suyun üretimi içindir.PUROLITE MB400 tamamen rejenere edilmiş iki reçinenin karışımıyla elde edilir. H+ formunda kuvvetli bir asit jel katyon değiştirici..
435,29TL
Vergiler Hariç:435,29TL
QUARTZ KUM - ARITMA, AKVARYUM ve HAVUZ KUMU SiO2 bilinen ve  yaygın olarak rastlanan minerallerden biridir. Kuvars kumu yapı kimyasallarında, inşaat sektöründe epoksi işlemlerinde su artıma ve havuz gibi farklı sektörlerde kullanılır.QUARTZ KUM - ARITMA, AKVARYUM ve HAVUZ KUMU KULLANIM ALANLARI..
23,46TL
Vergiler Hariç:19,55TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.