Menu
Sepetiniz

Su Test Kitleri

Toplam Demir Test Kiti, Sertlik Test Kiti, Klor Test Kiti, Havuz Suyu Test Kiti

SUTEST HAVUZ SUYU TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki organik maddeyi okside e..
375,02TL
Vergiler Hariç:317,81TL
SUTEST KLOR pH TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki organik maddeyi okside eder..
340,93TL
Vergiler Hariç:288,92TL
SUTEST pH TEST KİTİ SUTEST HAVUZ SUYU TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki org..
340,93TL
Vergiler Hariç:288,92TL
SUTEST SERBEST KLOR TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki organik maddeyi okside..
357,97TL
Vergiler Hariç:303,37TL
SUTEST TOPLAM DEMİR TEST KİTİ Demir ve manganez yer altı sularında hemen hemen her zaman, yüzeysel sularda ise yılın belli aylarında yüksek konsantrasyonlarda bulunmaları nedeniyle içme ve kullanma suları yönünden sorun oluşturmaktadırlar. Demir ve mangan (manganez) suda çözünmeyen (Fe+3 ve Mn+4) i..
698,90TL
Vergiler Hariç:592,29TL
SUTEST TOPLAM SERTLİK TEST KİTİ Bir suyun sertlik oranı içindeki başlıca çözünmüş magnezyum veya kalsiyum tuzlarından meydana gelir. Suyun sabunu çökeltme kapasite değeridir. Sabun, suda özellikle her zaman için bulunabilen kalsiyum ve magnezyum iyonları aracılığıyla çökeltilir. Fakat bu çökeltme a..
357,97TL
Vergiler Hariç:303,37TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.