Menu
Sepetiniz

Su Test Kitleri

Toplam Demir Test Kiti, Sertlik Test Kiti, Klor Test Kiti, Havuz Suyu Test Kiti

SUTEST HAVUZ SUYU TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki organik maddeyi okside e..
459,66TL
Vergiler Hariç:383,05TL
SUTEST KLOR pH TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki organik maddeyi okside eder..
417,88TL
Vergiler Hariç:348,23TL
SUTEST pH TEST KİTİ SUTEST HAVUZ SUYU TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki org..
417,88TL
Vergiler Hariç:348,23TL
SUTEST SERBEST KLOR TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki organik maddeyi okside..
438,77TL
Vergiler Hariç:365,64TL
SUTEST TOPLAM DEMİR TEST KİTİ Demir ve manganez yer altı sularında hemen hemen her zaman, yüzeysel sularda ise yılın belli aylarında yüksek konsantrasyonlarda bulunmaları nedeniyle içme ve kullanma suları yönünden sorun oluşturmaktadırlar. Demir ve mangan (manganez) suda çözünmeyen (Fe+3 ve Mn+4) i..
856,65TL
Vergiler Hariç:713,87TL
SUTEST TOPLAM SERTLİK TEST KİTİ Bir suyun sertlik oranı içindeki başlıca çözünmüş magnezyum veya kalsiyum tuzlarından meydana gelir. Suyun sabunu çökeltme kapasite değeridir. Sabun, suda özellikle her zaman için bulunabilen kalsiyum ve magnezyum iyonları aracılığıyla çökeltilir. Fakat bu çökeltme a..
438,77TL
Vergiler Hariç:365,64TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.