Menu
Sepetiniz

Endüstriyel Arıtma Sistemleri

Endüstriyel Arıtma Sistemleri

Endüstriyel arıtma sistemleri birçok işletmenin olmazsa olmazlarındandır. Endüstriyel Ters Ozmoz (RO) Ekipmanları sadece Kazan-Su ön arıtma alanında kullanılmaktadır. Güç kazanlarının çoğu yüksek basınçta çalıştığından, kazan besleme suyu kalitesinin çok katı olması gerekir. Bunu başarmak için Endüstriyel Ters Ozmoz (RO) Ekipmanını bir tür “demineralizasyon ” takip eder. Bu, Endüstriyel Ters Ozmozun yüksek basınçlı güç kazanlarına gerekli kazan besleme suyu kalitesini sağlamada tek başına yetersiz olduğunu göstermektedir. Endüstriyel Ters Ozmoz Ekipmanı performansına (geçirgen su kalitesi ve miktarı) dayalı olarak, elektrik üretim tesisinde parlatma demineralizasyon ekipmanı boyutlandırılacaktır. Bu nedenle, Ters Ozmoz Ekipmanı Çalışması ile ilgili herhangi bir problemin performansı üzerinde ciddi etkileri olacaktır. Artan rejenerasyon ve asit/kostik kullanımı ile maliyetlerdeki keskin artış, zayıf performansının sonuçları olarak ortaya çıkacaktır. 

Eleman tasarımından bağımsız olarak, saf suyu Ters Ozmoz membranından nüfuz etmeye zorlamak için yüksek basınç ve akış gereklidir. Yüksek basınç ihtiyacı nedeniyle, her eleman, iç yapıların besleme suyu basıncına dayanabileceği şekilde tasarlanmalıdır. İhtiyaç duyulan elementlerin sayısı, günlük olarak ihtiyaç duyulan nihai ürünün miktarına göre belirlenecektir. Endüstriyel Ters Ozmoz ekipman Dizisi, yalnızca öğelerin seri veya paralel olarak birlikte gruplanma şeklidir. 

Nihai su kalitesi gerekli

Günlük ihtiyaç duyulan su miktarı

Giriş besleme suyu kalitesi

Atık su arıtma maliyeti

Akış yukarı besleme suyu arıtma ekipmanı tipi gibi konu başlıkları endüstriyel arıtma sisteminin ilgi alanıdır.


Filtrasyon işlemi de Endüstriyel Arıtma sistemlerinin önemli bir parçasıdır. Su filtrasyonu, sudaki partikülleri ve kirleticileri filtrelemek için kullanılan herhangi bir sistem veya işlemi ifade eden genel bir terimdir. Kesimi yapmak için mutlaka bir temizleyici olması gerekmez. Herhangi bir miktarda partikül, tortu, bakteri ve klor tadını ortadan kaldıran her şeye su filtrasyonu denilebilir. Herhangi bir türde bir filtresi varsa, bu bir filtreleme sistemidir.

Endüstriyel arıtma sistemleri tercih edilirken Su Arıtmalar her türlü ihtiyacınıza yönelik önemli dokunuşlar sunacaktır.


Marka: Antech
ANTECH DOZAJ POMPASI NOVA DDijital Sıvı Seviye göstergesi - Akış Kontrollü & Volümetrik Dozaj PampasıLCD gösterge ve basit kullanım tuşları, Hava Almasını sağlayan rapid kısa yolu95-260 VAC arasında çalışan ve şebekenin gerilimine göre otomatik olarak uyum sağlayan solenoid sürme teknolojisine s..
15.628,61TL
Vergiler Hariç:13.023,84TL
Marka: Antech
ANTECH DOZAJ POMPASI NOVA DMİADijital FCL / Selective Sensör & Sıvı Seviye - Akış Kontrollü Dozaj PompasıLCD gösterge ve basit kullanım tuşlarıHava Almasını sağlayan rapid kısa yolu Şifre Koruması sağlar.95-260 VAC arasında çalışan ve şebekenin gerilimine göre otomatik olarak uyum sağlayan solen..
21.144,59TL
Vergiler Hariç:17.620,49TL
Marka: Antech
ANTECH DOZAJ POMPASI NOVA DMPRDijital ORP / PH & Sıvı Seviye - Akış Kontrollü Dozaj PompasıLCD gösterge ve basit kullanım tuşları Hava Almasını sağlayan rapid kısa yoluŞifre Koruma özelliği vardır.95-260 VAC arasında çalışan ve şebekenin gerilimine göre otomatik olarak uyum sağlayan solenoid sür..
20.810,28TL
Vergiler Hariç:17.341,90TL
POLİETİLEN TANKSu arıtımında, kimyasal dozajlama işlemi için kimyasal depolama amaçlı kullanılabileceği gibi su depolama işlemi içinde kullanılabilir. Polietilen son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kimyasal maddelere karşı dirençli özelliğe sahip olup çok farklı ürünlerde kullanılan bir m..
2.841,56TL
Vergiler Hariç:2.367,97TL
POLİETİLEN TANKSu arıtımında, kimyasal dozajlama işlemi için kimyasal depolama amaçlı kullanılabileceği gibi su depolama işlemi içinde kullanılabilir. Polietilen son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kimyasal maddelere karşı dirençli özelliğe sahip olup çok farklı ürünlerde kullanılan bir m..
4.930,95TL
Vergiler Hariç:4.109,13TL
HFT MİNİ KABİNET SU YUMUŞATMA - KİREÇ GİDERME CİHAZI..
13.997,01TL
Vergiler Hariç:11.664,18TL
Marka: Runxin
RUNXIN YUMUŞATMA VALFİ F111A3 Runxin Tam otomatik multimedya filtrasyon valfi multimedya filtrasyonda yani, Karbon, Kum, Demir ve Mangan, Arsenik filtrasyon sistemleri içinde kullanılır. Geri yıkama periyoduyla multimedya bütünüyle temizlenir ve bu özellik sisteminizi yenileyerek kullanım süresini..
10.712,80TL
Vergiler Hariç:8.927,33TL
Marka: Runxin
RUNXIN VALF MULTİMEDYA FİLTRASYON VALFİ F67B1 Runxin Tam otomatik multimedya filtrasyon valfi multimedya filtrasyonda yani, Karbon, Kum, Demir ve Mangan, Arsenik filtrasyon sistemleri içinde kullanılır. Geri yıkama periyoduyla multimedya bütünüyle temizlenir ve bu özellik sisteminizi yenileyerek ku..
8.601,52TL
Vergiler Hariç:7.167,93TL
Marka: Runxin
RUNXIN YUMUŞATMA VALFİ F111A3Runxin Tam otomatik multimedya filtrasyon valfi multimedya filtrasyonda yani, Karbon, Kum, Demir ve Mangan, Arsenik filtrasyon sistemleri içinde kullanılır. Geri yıkama periyoduyla multimedya bütünüyle temizlenir ve bu özellik sisteminizi yenileyerek kullanım süres..
55.323,39TL
Vergiler Hariç:46.102,82TL
Marka: Runxin
RUNXIN VALF MULTİMEDYA FİLTRASYON VALFİ F111B1 Runxin Tam otomatik multimedya filtrasyon valfi multimedya filtrasyonda yani, Karbon, Kum, Demir ve Mangan, Arsenik filtrasyon sistemleri içinde kullanılır. Geri yıkama periyoduyla multimedya bütünüyle temizlenir ve bu özellik sisteminizi yenileyerek k..
50.045,18TL
Vergiler Hariç:41.704,32TL
Marka: Runxin
RUNXIN VALF MULTİMEDYA FİLTRASYON VALFİ F67P1 Runxin Tam otomatik multimedya filtrasyon valfi multimedya filtrasyonda yani, Karbon, Kum, Demir ve Mangan, Arsenik filtrasyon sistemleri içinde kullanılır. Geri yıkama periyoduyla multimedya bütünüyle temizlenir ve bu özellik sisteminizi yenileyerek ku..
6.294,75TL
Vergiler Hariç:5.245,62TL
Marka: Runxin
RUNXIN VALF MULTİMEDYA FİLTRASYON VALFİ F71B1 Runxin Tam otomatik multimedya filtrasyon valfi multimedya filtrasyonda yani, Karbon, Kum, Demir ve Mangan, Arsenik filtrasyon sistemleri içinde kullanılır. Geri yıkama periyoduyla multimedya bütünüyle temizlenir ve bu özellik sisteminizi yenileyerek ku..
6.216,55TL
Vergiler Hariç:5.180,46TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 297 (25 Sayfa)
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.