Menu
Sepetiniz

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz, alındıktan sonra en fazla 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargo şirketine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından suaritmalar.com sorumluluğunda sizlere teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Suaritmalar.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicilerin aynı ürünü satın alması söz konusudur ve ürün stoklarda görünen ürün işleminizden önce tükenebilir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en fazla 5 (beş) iş günü içerisinde tedarik edilir. Tüketici ürünü bu süre içinde beklemek istemezse iade işlemi takriben 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Bu kimi ürünlerde parça garantisi olarak sağlanır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması durumunda garanti kapsamı dışında kalır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleri koşulsuz 14 gün içinde iade hakkınız saklıdır. Ürünün hatalı/hasarlı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.