Menu
Sepetiniz
Yerli Üretim
Güvenli Alışveriş
Ödeme Koruma

AQUAGLASS SLIM KASA 5 AŞAMALI TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

AQUAGLASS SLIM KASA 5 AŞAMALI TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI
AQUAGLASS SLIM KASA 5 AŞAMALI TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI
5.278,20TL
Vergiler Hariç: 4.398,50TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: 3-05-AG-HF

AQUAGLASS SLIM KASA 5 AŞAMALI TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

Aquatürk Aquaglass Slim Su Arıtma Cihazı; Sudaki tüm pas, çamur, partikül gibi tortuları tutarak suyu berraklaştırır. Klor, klor bileşikleri ve kokuyu giderir. Suyunuzun kalitesini ve lezzetini arttırarak yumuşak ve içimini rahat hale getirir. Şebeke suyunu arıtıp, alkali, sağlıklı ve mineralli su üretir. TDS, pH değeri ile içme suyu standartlarına getirilen suyunuzu; içme suyu olarak, çay, kahve, yemek yapımında, sebze-meyve yıkamada vb. ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Çalışması için elektriğe ihtiyaç duymaz*. Şık tasarımlı kompakt yapısıyla az yer kaplar, fonksiyonellik bakımından mükemmeldir. Dahili deposu ile her zaman arıtılmış suyunuz hazırdır. İnline filtre sistemi ile filtreleri kolay değiştirilen güvenilir ve kaliteli bir üründür.
Aquatürk Aquaglass Slim Su Arıtma Cihazı, suyunuzu 5 aşamalı olarak filtreler, istenildiği taktirde 8 aşamaya kadar filtre edebilen varyant seçenekleri bulunur.
Varyant seçeneklerinde cihaza hem Mineral Filtre hem Alkali Filtre hem de Detoks Filtre veya bunlardan biri eklenebilir.  Mineral Filtre ile suya zengin mineral ilavesi yapılır. Alkali filtre ile suyun pH’ı 7,5-8,5 aralığına getirilir. Detoks filtre vücutta oluşan toksin birikimini engellemeye yardımcı olur.
*Pompalı ürünlerde elektriğe ihtiyaç vardır.

FİLTRASYON AŞAMALARI

1.AŞAMA: 5 MİKRON SEDİMENT (SPUN) FİLTRE

İlk temizlik aşaması gibi düşünülebilir. Sediment tortu filtresi ile suda çözülmemiş partiküller, kir, tortu, kum arıtımı sağlanır.

2.AŞAMA:GAC GRANÜL AKTİF KARBON FİLTRE

Granül Aktif Karbon filtre, ters ozmoz filtrasyonunun ikinci aşamasıdır. Suda tat, renk ve kokuya neden olan organik ve kimyasal maddeleri tutar. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

3.AŞAMA: CTO BLOK AKTİF KARBON FİLTRE

İlk aşamadaki filtreden geçen renk, klor, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımını sağlar. Bu filtre aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorun, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırma amaçlıdır.

4.AŞAMA: VONTRON MEMBRAN

Suyu arıtan ana filtredir, sudaki sert su kontaminantlarını ortadan kaldırır: kurşun, arsenik, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu sağlar.

5.AŞAMA: POST (SON) AKTİF KARBON FİLTRE

Membran filtrede arıtılan su, saflığa yakın derecede olduğundan içim olarak ham gelecektir. Bu yüzden tadı daha çok beğenilecek hale getirmek için post karbon filtre kullanılır. Dağ kaynağından çıkan suyun tadına benzer bir su haline getirir.

**6.AŞAMA: MİNERAL FİLTRE

Mineral filtre temiz su niteliğini geliştirir. Magnezyum, kalsiyum, sodyum, potasyum ve diğer faydalı mineralleri içme suyunuza takviye eder.

**7.AŞAMA: MİNERAL FİLTRE

Suyun pH'ını dengeler, içim için ideal koşulu oluşturur.

**8.AŞAMA: MİNERAL FİLTRE

Vücutta oluşan toksin birikimini engellemeye yardımcı olur.

*** Cihazda bu filtreler yoktur veya yapısından dolayı eklenememektedir.

FİLTRE ÖMRÜ (ORTALAMA)

  • Spun Sediment Filtre : 1 yıl
  • Granül Aktif Karbon Filtre : 1 yıl
  • Blok Karbon Filtre : 1 yıl
  • Membran Filtre : 2 Yıl
  • Post Karbon Filtre  : 1 Yıl
  • Mineral Filtre : 1 Yıl

SIKÇA SORULAN SORULAR

Montaj İşlemi Nasıl Yapılmakta?: Size göndereceğimiz kolay kurulum kitapçığından faydalanarak kendiniz montaj işlemini yapabilirsiniz. 

Teslimat Ne Şekilde Yapılmaktadır?: Satın aldığınız ürün aynı gün ya da ertesi gün kargoya teslim edilerek en erken 1 gün en geç 5 iş günü içinde tarafınıza teslim edilmektedir. 

Ürün Arıza Durumunda Ne Yapmalıyım?: Arızaya neden olan parçanın tespitinden sonra, söz konusu parça ücretsiz olarak değiştirilecektir. 

Pompalı Pompasız Ne Farkı Vardır?: Pompasız model ürünler su basıncınız düşük ise çalışmaz en az 4 bar su basıncınız olması gerekmektedir. Pompalı model ise su basıncınız düşük olan yerlerde membran filtreye basınç oluşturmak için kullanılır. 

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?: Hafta içi verilen tüm siparişler en geç 16:00'a kadar kargoya verilir. 16:00'dan sonra verilen kargolar ertesi güne aktarılmaktadır. 

Kargo Teslimatı Sırasında Yaşanacak Olumsuz Durumlarda Ne Yapmalıyım?: Kargo esnasında hasar görmüş ürünleri lütfen teslim almayınız. Teslimat sırasında kargo teslim tutanağı tutarak geri gönderimini sağlayınız. Bu durumu lütfen bize bildiriniz. 

GARANTİ

Firmamız tarafından satılan tüm ürünler 2 yıl boyunca T.C. Ticaret ve Sanayi Bakanlığı koşulları uyarınca garanti altındadır. Garanti kapsamında olan bir ürün için, cihazdan kaynaklanan bir arıza olduğunda, tüm donanımlar ücretsizdir. Sistemin sağlıklı çalışması ve arıtma işlemini %100 verimli olarak gerçekleştirmeye devam etmesi için filtre değişiminin düzenli olarak yapılması şarttır. Filtreler sarf malzeme kapsamındadır, garanti içeriğini kapsamaz.


Biçimsel Özellikler
Garanti 24 ay
Tank HFT Metal Basınç Denge Tankı NFS Onaylı CE Belgeli
Ürün Ölçüleri G-D-Y 45x9,5x36 cm
Paket Ölçüleri G-D-Y 47x15x39 cm
Teknik Özellikler
Aşama 5 filtreli
Debi 240 lt/g
Tank Kapasitesi 8 lt
Pompa Yok
Adaptör Yok
Güç Yok
Giriş TDS 700ppm
Giriş Sıcaklık 10-25 °C
Giriş Basınç 4-7 bar
Kutu İçeriği
Musluk HFT Konik
Sarf Malzemeleri
Spun Filtre 1x Sediment
GAC Filtre 1x Aktif Karbon
CTO Filtre 1x Blok Karbon
Membran Filtre 1x Vontron
Post Karbon Filtre 1x Post Karbon

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.